Ubytovací objekt

 

Ubytovací zařízení je situováno v klidné postranní ulici Chlumu u Třeboně. Vlastní ubytovací objekty se nalézají v oplocené zahradě, kde je možnost i parkování osobních automobilů. Je zde hlavní budova a apartmán.

 

Pohled z venku  Pohled ze zahrady  

 Všechny důležité body - nákupní středisko, restaurace, Česká spořitelna, bankomat, pošta, zdravotní středisko, autobusové nádraží, půjčovna jízdních kol, rybářské potřeby a rybník Hejtman se nachází v okruhu cca 150 m od objektu.

 

 

Ubytovací zařízení se skládá  ze dvou částí - ubytování v patře hlavní budovy s kapacitou až 7 osob a samostatného apartmánu.

 

V přízemí hlavní budovy je byt majitelů. V patře domu se nachází jeden třílůžkový pokoj (č.3)a jeden čtyřlůžkový pokoj (č.4) s vlastní minikuchyňkou. Patro má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem společné pro oba pokoje, přístupné z chodby. Na chodbě je lednice a mikrovlnná trouba.

    Pokoj č. 3 je vybaven rychlovarnou konvicí, základním nádobím (hrnečky, skleničky, příbory, talíře, nůž, utěrka) a má k dispozici mikrovlnku a lednici na chodbě, není vybaven vařičem.

Pokoj č.3Pokoj č. 3Chodba

    Pokoj č. 4 je vybaven minikuchyňkou s menší lednicí, dvou plotýnkovým elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí a veškerým nádobím včetně hrnců a utěrek.

Pokoj č.4Pokoj č.4Pokoj č.4

Součástí každého pokoje je televizor a přenosný ventilátor. V celém objektu je k dispozici wifi připojení k internetu.

 

 

Apartmán je samostatný objekt. Přízemí tohoto objektu se skládá z venkovní terasy,  kuchyně spojené s  jídelním koutem a  sociálního zařízení se sprchovým koutem. V kuchyni s klasickou linkou je velká lednice, mikrovlnná trouba, dvou plotýnkový plynový vařič, rychlovarná konvice, veškeré potřebné nádobí včetně hrnců a utěrek. Kout je vybaven televizorem. V podkroví apartmánu se nalézají dvě ložnice. Jedna malá dvojlůžková a jedna větší dvojlůžková s možností dvou dalších přistýlek. I zde je možnost dostupná wifi síť k připojení na internet.

Obě ložnice v apartmánu jsou klimatizované s možností ochlazování v horkých letních dnech a naopak s možností přitápění za chladnějšího počasí.

 

 

ApartmánApartmánKuchyňKuchyňka

SchodištěChodbička

Zahrada

V zahradě domu je možnost stání až čtyř osobních automobilů. Je tedy samozřejmostí, že vozidla návštěvníků jsou parkována za plotem s uzamykatelnou bránou. Pro hosty máme připraveno příjemné posezení pod slunečníky. V případě deště lze posedět na zastřešené terase. Večery je možno vyplnit posezením u ohně, případně grilováním pokrmů na přenosném grilu či grilu s lávovým kamenem, které jsou součástí inventáře. Pokud si hosté přivezou  vlastní kola, mohou je parkovat v uzamykatelné garáži. V této garáži se může uložit též "nádobíčko" sportovních rybářů.